O nas

Toram – Systems

Firma „Toram” powstała w 1997 roku. Technologia produkcji pieczarek to branża, w której ściśle współpracuje z rodzinnie powiązaną Firmą P.P.U. Skrobol Andrzej, zajmującą się również systemami nawilżania i centralami klimatyzacyjnymi.

Własna uprawa pieczarek sprawiła, że potrzebne stały się maszyny i systemy o różnego rodzaju zastosowaniu w miejscach takich jak pieczarkarnie czy boczniakarnie. Dzięki temu łatwiej było nam ulepszyć pewne rozwiązania lub stworzyć całkiem nowe, bardziej wydajne, precyzyjne czy też energooszczędne. W dzisiejszych czasach jest to istotny czynnik, wpływający na opłacalność działalności, której domeną jest produkcja pieczarek.

Wprowadziliśmy na rynek szereg urządzeń i rozwiązań stanowiących niezbędne narzędzia do prowadzenia działań, których celem jest uprawa pieczarek. Prowadzimy sprzedaż sprzętu takiego jak specjalistyczne maszyny do pieczarkarni, a także podzespoły i części do danych systemów. Wykonujemy również kompleksowe usługi od dobrania wielkości urządzeń, których miejscem zastosowania mają być pieczarkarnie, poprzez montaż, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Proponowana przez nas technologia produkcji pieczarek oraz profesjonalne maszyny do pieczarkarni z powodzeniem sprawdzają się w kilkuset obiektach, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Śledzimy innowacyjne techniki i rozwiązania oraz poszukujemy możliwości zastosowania ich w branży, jaką jest produkcja pieczarek, mając na celu polepszenie wyników, obniżenie kosztów i poprawę jakości. O nowych produktach będziemy na bieżąco informować Państwa na naszej stronie.   

rzetelna-firma