Strona główna > Toram – produkcja urządzeń pieczarkarskich

Toram – produkcja urządzeń pieczarkarskich

Poznaj producenta plandek ogrodowych i innych urządzeń!

Firma „Toram”, zajmująca się produkcją urządzeń pieczarkarskich, powstała w 1997 roku. Technologia produkcji pieczarek to branża, w której ściśle współpracuje z rodzinnie powiązaną Firmą P.P.U. Skrobol Andrzej, zajmującą się również systemami nawilżania i centralami klimatyzacyjnymi.

Własna uprawa pieczarek sprawiła, że potrzebne stały się maszyny i systemy o różnego rodzaju zastosowaniu w miejscach takich jak pieczarkarnie czy boczniakarnie. Dzięki plandekom tunelowym i specjalnie zorganizowanych w nich systemom nawadniania kropelkowego łatwiej było nam ulepszyć pewne rozwiązania lub stworzyć całkiem nowe, bardziej wydajne, precyzyjne czy też energooszczędne. Jako producent plandek ogrodowych i systemów nawadniania pieczarkarni wiemy co zrobić, aby wszystkie elementy dobrze ze sobą współgrały. W dzisiejszych czasach jest to istotny czynnik, wpływający na opłacalność działalności, której domeną jest produkcja pieczarek.

Jako firma zajmująca się produkcją urządzeń pieczarkarskich, wprowadziliśmy na rynek szereg urządzeń i rozwiązań stanowiących niezbędne narzędzia do prowadzenia działań, których celem jest uprawa pieczarek. Prowadzimy sprzedaż sprzętu takiego jak specjalistyczne maszyny do pieczarkarni, a także podzespoły i części do danych systemów. Posiadamy także systemy nawadniania pieczarkarni, żaluzje nadciśnieniowe i wiele innych. Wykonujemy również kompleksowe usługi od dobrania wielkości urządzeń, których miejscem zastosowania mają być pieczarkarnie, poprzez montaż, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Proponowana przez nas technologia produkcji pieczarek oraz profesjonalne maszyny do pieczarkarni z powodzeniem sprawdzają się w kilkuset obiektach, zarówno w Polsce jak i za granicą. Z naszych systemów nawadniania czy też linii kroplujących korzysta już bardzo wielu klientów.

Śledzimy innowacyjne techniki i rozwiązania oraz poszukujemy możliwości zastosowania ich w branży, jaką jest produkcja pieczarek, mając na celu polepszenie wyników, obniżenie kosztów i poprawę jakości. O nowych efektach produkcji urządzeń pieczarkarskich będziemy na bieżąco informować Państwa na naszej stronie.   

rzetelna-firma