Strona główna > Usługi montażu profesjonalnych systemów nawadniania kropelkowego > Czyszczenie chemiczne wymienników centrali klimatyzacyjnych

Czyszczenie chemiczne wymienników centrali klimatyzacyjnych

Specjalistyczna usługa firmy Toram

Centralne klimatyzacyjne to duże zespoły służące do regulacji temperatury w dużych pomieszczeniach. Odpowiednie ustawienie centrali klimatyzacyjnych ma na uprawę pieczarki nie mniejszy wpływ niż systemy nawadniania kropelkowego czy nawadnianie podpółkowego. Można powiedzieć, że wraz z kilkoma innymi sprzętami tworzą one podstawę niezbędną do prowadzenia pieczarkarni. Toram od lat zajmuje się produkcją urządzeń pieczarkarskich, ale w zakresie naszej oferty mieszczą się także liczne usługi bazujące na tej podstawie.

Podejmujemy się między innymi zadań, które mają na celu na przykład poprawę stanu instalacji nawadniania podpółkowego lub automatycznego nawadniania, a jeden z ważniejszych punktów dotyczy chemicznego czyszczenia wymienników centrali klimatyzacyjnych. Decydując się na nasze usługi, przede wszystkim macie Państwo pewność powierzenia poważnych zadań osobom, które znają się na wykonywanym fachu. Ilość i typ (istnieją obrotowe, krzyżowe i krzyżowe przeciwprądowe) wymienników w centralach klimatyzacyjnych zależy od specyfiki danego obiektu. Czyszczenie z kolei opiera się na znajomości działania konkretnych środków chemicznych. Dzięki temu, że wykonywaliśmy już wiele czyszczeń tego typu, wiemy w jaki sposób dane chemikalia działają na element centrali klimatyzacyjnych.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.