Strona główna > Usługi montażu profesjonalnych systemów nawadniania kropelkowego

Usługi montażu profesjonalnych systemów nawadniania kropelkowego

Sprawdź naszą ofertę

W zakresie produkcji urządzeń pieczarkarskich, mało które jest tak istotne jak odpowiednio przygotowane do pracy systemy nawadniania. Należycie skonstruowane, zamontowane i ustawione systemy nawadniania pieczarkarni to właściwie klucz do odpowiedniej uprawy. Pieczarka w czasie całego cyklu rozwoju potrzebuje równomiernego rozprowadzania odpowiedniej ilości wody. Nie sprawdzą się tutaj inne metody dostarczania wody, ponieważ nie umożliwiają tak dokładnego podlewania jak współcześnie produkowane systemy nawadniające.

Kluczowy jest montaż

Zdecydowana większość produktów z naszego asortymentu nadaje się do zastosowania w wielu pieczarkarniach i miejscach o podobnym charakterze. Jako producent plandek ogrodowych, polecimy właśnie ten produkt. Zastanawiacie się Państwo zapewne jaki typ plandeki tunelowej wybrać do swojego asortymentu. Przede wszystkim musi to być produkt trwały i atestowany pod kątek higieniczności. Jego wymiary i fakt, czy będzie to wersja jedno czy dwuwarstwowa, pozostawiamy już do Państwa decyzji.

Toram to nie tylko dystrybutor automatycznego nawadniania, centrali klimatyzacyjnych czy innych produktów, ale także firma, która zajmie się montażem zakupionego przez klienta sprzętu. Pomożemy w taki sposób umocować systemy nawadniające, aby spełniały swoje zadania, a jednocześnie nie zakłócały pracy innych urządzeń. Potrzebujecie Państwo serwisu nawadniania kropelkowego? A może żaluzje nadciśnieniowe nie działają tak jak powinny? Postaramy się pomóc zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku.