Serwis pomp

Pomoc przy systemie nawilżania wysokociśnieniowego

Toram, która na co dzień zajmuje się produkcją urządzeń pieczarkarskich, współpracuje z wieloma liczącymi się firmami z Polski i z zagranicy. Jednym z naszych kontrahentów jest dobrze znana użytkownikom pomp do wody, firma Interpump. Standardowo instalacje systemu nawilżającego wysokociśnieniowego oparte są o pompy, których wydajność wynosi od 11/min (zakładając ciśnienie 70 bar) do aż 181/min (90 bar). Wiadomo jednak, że żaden sprzęt nie działa wiecznie i czasem jesteśmy zmuszeni do zastanowienia się nad wyborem odpowiedniego serwisu.

Serwis pomp oferowany przez Toram to gwarancja profesjonalnego podejścia do usterki przez specjalistów, którzy zajmowali się już niejednym modelem tego urządzenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną rolę pełnią systemy nawilżające. Odpowiedniego wilgotność i temperatura gwarantują bezproblemową uprawę pieczarek, a do tego celu potrzebna jest sprawna pompa – element niezbędny tego systemu.

Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałej części naszej oferty usług. W przypadku takiej potrzeby zajmiemy się na przykład chemicznym czyszczeniem wymienników centrali klimatyzacyjnych, a także naprawą na przykład instalacji systemów nawadniania podpółkowego.