Strona główna > Usługi montażu profesjonalnych systemów nawadniania kropelkowego > Poprawa instalacji nawadniania podpółkowego lub innego sprzętu

Poprawa instalacji nawadniania podpółkowego lub innego sprzętu

Modernizacja firmy Toram

Często bywa tak, że firmy zabierające się do pracy nad systemami chłodzenia wodnego lub systemami nawadniającymi mają zbyt małe doświadczenie i ich praca nie przynosi zamierzonych efektów. Toram, który powstał w 1997 roku, uczestniczył już w niejednym procesie instalacji systemu nawadniającego czy też centrali klimatyzacyjnej dla pieczarkarni. Zdobyta wiedza i poczynione w praktyce obserwacje gwarantują klientowi odpowiednio świadczone usługi, a profesjonalne podejście do zleceń – ich rzetelne wykonanie na czas.

Jeżeli macie Państwo podejrzenia, albo wprost widzicie, że niektóre elementy Waszych pieczarkarni są zamontowane nie tak jak trzeba, to prosimy o jak najszybszą reakcję. Negatywny wpływ na pieczarki mogą mieć na przykład źle zamontowane systemy nawadniania. Niepoprawnie zainstalowane skutkują źle rozprowadzaną wodą. Tymczasem pieczarki potrzebują regularnego nawadniania, który nie tyle ułatwi hodowlę, co ją w ogóle umożliwi.

Nie tylko nawadnianie

Wadliwie zamontowane systemy nawadniania to jednak tylko przykład. Oferujemy Państwu także pomoc w przypadku źle ustawionego automatycznego nawadniania, nieprawidłowo założonej folii ogrodniczej tunelowej, a także usterek związanych z działaniem kanałów wentylacyjnych. Jako firma zajmująca się produkcją urządzeń pieczarkarskich mamy na tyle rozbudowaną wiedzę, że żaden typ sprzętu nie ma przed nami tajemnic. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej części świadczonych przez nas usług, a także oferty. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.